Samsung Galaxy A15 5G sertifikasyon aşamasında görüldü

Samsung, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bütçe dostu Galaxy A15 akıllı telefonunu 4G ve 5G versiyonlarıyla piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Lansmandan önce, 4G model FCC sertifikasyon web sitesinde görüldü.

Galaxy A15 4G, FCC’de SM-A155M model numarasıyla ortaya çıktı. Listeleme, cihaz hakkında bazı önemli detayları ortaya koyuyor. Cihazın 25W hızlı şarj desteği, çift SIM kart desteği, MicroSD kart yuvası ve NFC özelliklerine sahip olacağını doğruluyor. Maalesef, sertifikasyon cihaz hakkında başka detaylar açıklamıyor.

Samsung Galaxy A15 5G sertifikasyon aşamasında görüldü

Önceki bir rapora göre, cihaz MediaTek Helio G99 işlemciye sahip olacak. 4GB RAM ve Android 14 ile donatılacak. A15 4G’den neler bekleyebileceğimiz konusunda bir fikir edinmek için, selefi Galaxy A14 4G’nin özelliklerine bakabiliriz.

Galaxy A14 4G, 60Hz yenileme hızına sahip Full HD+ çözünürlüğünde 6.6 inç IPS LCD ekranla geliyor. Helio G85 yonga seti tarafından destekleniyor. Arkada 50MP üçlü kamera kurulumuna ve önde 13MP kamera bulunuyor. Batarya kapasitesi 5.000mAh ve 15W hızlı şarj desteği mevcut.

Geçen ay, Galaxy A15’in hem 4G hem de 5G modellerinin Avrupa’da piyasaya sürüleceği de ortaya çıktı. Galaxy A15 5G’nin yonga seti detayları da yakın zamanda bir raporda açıklandı, bu rapora ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir