İsmailağa Cemaati, Acun Ilıcalı’yı Hedef Aldı, Boykot Çağrısı Yaptı!

İsmailağa Cemaati’nin sosyal medyada öne çıkan isimlerinden biri olan Erdem Özveren, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8’i boykot için çağrı yaptı. Özveren daha önce iptal ettirdiği bir konserle Türkiye gündemine gelmişti.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarıları karşısında sessiz kaldığı iddiasıyla İsmailağa Cemaati’nin hedefi oldu.

İsmailağa Cemaati’nin Acun Ilıcalı’ya yönelttiği bir diğer suçlama ise sahibi olduğu TV 8 kanalında İsrail destekçisi firmaların reklamına yer vermesi.

Cemaatin sosyal medyada öne çıkan isimlerinden biri olan, Müdafa-i İslam adlı grubun lideri Erdem Özveren, TV 8’in boykot edilmesi çağrısında bulundu.

Özveren, TV kanalında yayınlanan ‘Master Şef’ programının jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu’nun kanalda bir temizlik markasının reklamını yaptığı videodan görsele yer verdiği paylaşımında, şu ifadeleri kullandı:

‘Muhabirlikten medya patronluğuna, İngiltere’de futbol kulüplerini satın almaya kadar uzanan Acun Ilıcalı ne hikmetse bunca bebek çocuk katledilirken zulme tek kelime ses çıkaramıyor! Aynı Acun’un kanalı boykot edilen markaları kanalında reklam ediyor.’

Özveren bir başka paylaşımında da yine aynı programın jürilerinden Mehmet Yalçınkaya’nın İsrail ürünü olduğunu öne sürdüğü bir cips markasının reklamını TV 8’de yapmasına tepki gösterdi ⬇️

Erdem Özveren daha önce Van’da düzenlenecek bir konser etkinliğinin iptali için il jandarma komutanı ile görüştüğünü iddia etmiş ve o anlar gündem olmuştu ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir